Życie nocne w Dubilinie, najlepsze puby i kluby muzyczne

Tagi , , , , ,

Dublin to największe i najdynamiczniej rozwijające się miasto w Irlandii. To także administracyjna i faktyczna stolica kraju, która przyciąga do siebie coraz więcej turystów. Faktem jest, że Dublin skrywa w sobie wiele, niesamowitych zabytków oraz inspirujących miejsc, które powinieneś zobaczyć. Jednak równie dobrze prezentuje się baza rozrywkowa w mieście. Sprawdź, jak wygląda życie nocne w Dublinie i które kluby warto odwiedzić?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Życie nocne w Dublinie – w których klubach będziesz się świetnie bawił?

Dublin to miasto, w którym możesz liczyć na niezapomnianą zabawę do białego rana. Wiele się tam dzieje, a w weekendy miasto praktycznie nigdy nie zasypia. Nie brakuje tam klubów nocnych, w których możesz przeżyć niezapomnianą imprezę. Do najlepszych z nich zaliczają się:

Krystle

To wyjątkowo prestiżowy klub nocny w Dublinie, który znajduje się przy Harcourt Street. Można tam posłuchać głównie muzyki elektronicznej, a często organizuje się także koncerty na żywo. Klub ten zatrudnia także najlepszych barmanów w mieście, więc z pewnością nie będziesz mógł narzekać na jakość kolorowych drinków. Pamiętaj jednak, że Krystle jest otwarty jedynie w piątki i soboty w godzinach od 23:00 do 3:00.

Rain NightClub

Ten klub nocny jest wyjątkowo popularny wśród ludzi młodych. Będziemy tam słuchać głównie muzyki nowoczesnej oraz przebojów ze światowych list popu. Zawsze będzie tu na Ciebie czekać głośna muzyka, wspaniali ludzie oraz wyśmienita zabawa. Klub ten znajduje się przy Richmond Street, czyli dość blisko centrum Dublinu. Jest czynny również wyłącznie w piątki i soboty, w godzinach od 23:00 do 2:30. Zgodnie z opiniami większości turystów, Rain NightClub serwuje wyśmienite drinki.

Twenty Two Night Club

Ten klub nocny w Dublinie również powinieneś odwiedzić. Jest to unikalne miejsce, w którym spotkasz się z różnorodną muzyką oraz wspaniałymi ludźmi. Wiele osób, które już się tam bawiły, wskazuje również na doskonałe i oryginalne drinki. W klubie tym jest również wytyczony specjalny parkiet do tańczenia, a także część do wypoczynku. Twenty Two Night Club znajduje się przy 22 Anne St. Jest czynny w piątki i soboty od godziny 23:00 do godziny 3:00. Zdarza się, że klub otwiera się także w czwartki, jednak ma to miejsce tylko na specjalne okazje.

Sam możesz się przekonać, że w Dublinie z pewnością nie będziesz się nudzić. W mieście znajdziesz wiele klubów nocnych, które pozwolą Ci się świetnie bawić, nawet do białego rana.

Życie nocne w Dublinie – puby które z nich powinieneś odwiedzić

Jeśli nie masz ochoty na skoczną muzykę i całonocną zabawę, to z powodzeniem możesz wybrać się do klasycznego, irlandzkiego pubu. To właśnie tam napijesz się Guinnessa w towarzystwie meczu piłkarskiego oraz gwarnych rozmów. Które puby w Dublinie są uważane za jedne z najlepszych? Oto kilka z nich:

  1. The Temple Bar Pub – ten unikalny pub znajduje się przy ulicy  47-48 Temple Bar, bardzo blisko ścisłego centrum Dublina. Jest to typowy, irlandzki bar, w którym możesz napić się dobrego piwa i spróbować klasycznych przekąsek. Jest on otwarty każdego dnia od godziny 10:30 do godziny 1:30 rano.
  2. The Dame Tavern – to kolejny, wyjątkowy pub w Dublinie, który powinieneś odwiedzić, jeśli chcesz miło spędzić wieczór. znajduje się on przy ulicy 18 Dame Street, również dość blisko centrum Dublina. Podobnie jak w poprzednim lokalu, tu również napijesz się dobrego piwa, obejrzysz mecz z lokalnymi kibicami, a także zjesz dobre przekąski. Pub ten jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:30 do 23:30. W piątki i soboty można się tam bawić do godziny 00:30, a w niedziele do godziny 23:30.
  3. The Palace Bar – ten pub znajduje się przy 21 Fleet Street i jest bardzo podobny do tych, które już przedstawiliśmy. Serwuje się tam głównie piwo – Guinness oraz przekąski. Pub ten jest otwarty codziennie od 12:00 do 23:30, z wyjątkiem piątku i soboty, kiedy pub jest czynny do godziny 00:30.

Jak więc widzisz, w Dublinie nie zabraknie Ci możliwości do spędzenia wieczoru także w nieco spokojniejszy sposób.

Autor: Daria Gajewska

Poprzedni

Wycieczka z Dublina do Killiney Hill Park, czy warto?

TOP 4 najpiękniejsze plaże blisko Glasgow

Następny

Dodaj komentarz