Życie nocne w Cork, najlepsze puby i kluby muzyczne

Tagi , , , ,

Cork to drugie co do wielkości miasto w Irlandii. Nie da się ukryć, że słynie ono głównie ze swojej dynamiki, a także z szeregu unikalnych zabytków i atrakcji, które czekają tam na turystów. Na co dzień w Cork mieszka ponad 200 tysięcy osób, aczkolwiek w sezonie i poza nim można tam spotkać niezwykle wielu turystów. Z pewnością będziesz również liczyć na dobrą zabawę i bogate życie nocne w Cork. Poznaj więc najlepsze kluby nocne i puby, które zagwarantują Ci świetną zabawę!

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Życie nocne w Cork – najlepsze kluby nocne – te lokale musisz odwiedzić!

Cork to miasto, w którym zawsze wiele się dzieje. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że metropolia ta praktycznie nigdy nie zasypia. Jeśli więc liczysz na to, że będziesz mógł świetnie się bawić, a także przeżyć niezapomnianą przygodę, to nie musisz się o to martwić. Poznaj kilka wyjątkowych klubów nocnych, w których spędzisz swój czas do białego rana! Oto one:

Voodoo Rooms

To jeden z najpopularniejszych klubów nocnych w Cork, który koniecznie musisz odwiedzić. Znajduje się on przy ulicy  74 Oliver Plunkett St. Jest to klub w którym czeka na Ciebie muzyka pop. a także inne, najnowsze przeboje, przy których możesz się świetnie bawić do białego rana. Klub ten działa we wtorki oraz od czwartku do soboty. Możesz się w nim bawić w godzinach od 23:00 do 2:00. Możesz się więc tam świetnie bawić i nie martwić się upływającym czasem.

City Limits Comedy Club

To kolejny klub nocny w Cork, który z całą pewnością powinieneś odwiedzić, jeśli liczysz na świetną zabawę do białego rana. Klub ten znajduje się przy 16 Coburg St, Victorian Quarter, bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Z pewnością nie będziesz miał więc większych problemów z tym, by do niego trafić. Grane są w nim klasyczne przeboje, często także z elementami muzyki na żywo. Klub ten otwarty jest jedynie w piątki i w soboty od godziny 20:00 do 1:00. Czekają w nim na Ciebie najlepsi barmani, a także świetna zabawa do białego rana.

The Crane Lane Theatre

To kolejny, popularny klub nocny w Cork, w którym możesz liczyć na całą noc świetnej zabawy. Bardzo często bawią się tam nie tylko turyści, ale także i miejscowi, więc możesz tam nawiązać wiele, ciekawych znajomości. Klub ten znajduje się przy ulicy Phoenix St praktycznie w samym centrum Cork. Jest on otwarty każdego dnia od godziny 14:00 aż do godziny 2:30 nad ranem. Zwykle grana jest tam muzyka pop, a także muzyka latino. Bardzo często organizuje się tam również koncerty na żywo, w których możesz wziąć udział. Najlepsi barmani przygotowują nie tylko smakowite drinki, ale także dbają o unikalny przekąski.

Jak więc widzisz, w Cork nie będzie Ci brakować miejsc, w których możesz się po prostu świetnie bawić przez całą noc. Wyżej wymienione kluby należą bez wątpienia do najlepszych, aczkolwiek w mieście znajdziesz również wiele, innych miejsc, które również zaproszą Cię na całonocną zabawę.

Życie nocne w Cork – najlepsze puby – tu również możesz się świetnie bawić!

Jeśli nie masz ochoty na zabawę w rytm skocznej muzyki, wówczas świetnym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być puby w Cork. W tego typu lokalach możesz się świetnie bawić w nieco spokojniejszej atmosferze. Do najlepszych pubu w Cork można zaliczyć:

  • Indulge Restaurant – to restauracja połączona z pubem, w którym możesz spędzić noc w nieco bardziej intymnej atmosferze. Lokal ten znajduje się przy 1 Connolly Street blisko ścisłego centrum miasta. Pub ten otwarty jest dosłownie każdego dnia od godziny 17:00 do godziny 22:00. Możesz się tam napić wyśmienitego piwa, a także skosztować różne przekąski.
  • John O’Brien Pub – to kolejny pub w Cork, do którego możesz się udać, by spędzić wieczór przy muzyce, meczu piłkarskim oraz w towarzystwie smakowitych przekąsek. Pub ten znajduje się przy ulicy 20 Connolly Street i jest on otwarty codziennie od godziny 12:30. Godziny zamknięta są jednak różne. Od niedzieli do czwartku pub czynny jest do 23:30. Zaś w piątki i soboty do godziny 00:30.

W pubach w Cork zawsze panuje świetna atmosfera, więc z pewnością nie będziesz się nudził.

Autor: Daria Gajewska

Poprzedni

Wiosna w Limerick: Pogoda i klimat

The Lowry: Centrum sztuki i kultury w sercu Manchesteru

Następny

Dodaj komentarz