Życie nocne w Belfaście, najlepsze puby i kluby muzyczne

Tagi , , , , ,

Belfast – dynamicznie rozwijająca się stolica i największe miasto w Irlandii Północnej. Na co dzień w Belfaście mieszka ponad 600 tysięcy osób, a sama miejscowość wzbudza coraz to większe zainteresowanie wśród turystów. Okazuje się, że w mieście nie brakuje atrakcji oraz zabytków, które warte są tego, by choć raz się z nimi zapoznać. Jednocześnie Belfast może się także pochwalić wyjątkowo ciekawą ofertą życia nocnego. Jeśli interesuje Cię życie nocne w Belfaście – zobacz jakie kluby muzyczne i puby powinny Cię zainteresować!

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Życie nocne w Belfaście – Najlepsze kluby muzyczne w Belfaście

Belfast jest dość rozrywkowym miastem, o czym z pewnością przekonało się już wielu turystów. Mieszkańcy doskonale wiedzą, w jaki sposób spędzać wolne, piątkowe popołudnia i wieczory. Nie zabraknie Ci tam różnorodnych klubów muzycznych, w których możesz się swobodnie bawić nawet do białego rana. Jednak które z nich warto odwiedzić i do których zawsze zmierzają tłumu?

Ollie’s Belfast

Jest to jeden z najpopularniejszych klubów nocnych w mieście, który znajduje się dokładnie przy Waring Street. Jest on otwierany o godzinie 21:00 i możesz się w nim bawić do samego ranka. Klub ten słynie przede wszystkim ze znakomitych drinków, a także różnorodnej muzyki, która zachęca do tańca.

Kremlin

Kremlin to również jeden z częściej odwiedzanych klubów nocnych zarówno przez miejscowych jak i przez turystów. Oferuje on zabawę do białego rana w rytm klasycznych, unikalnych przebojów. Kremlin jest klubem dość przystępnym cenowo i znajdziesz go przy ulicy Donegall Street.

Thompsons Garage

To kolejny klub nocny w Belfaście, który pozwoli Ci się świetnie bawić do białego rana. Klub ten znajduje się tuż przy Pattersons Place. Otwierany jest on od godziny 21:00. Pamiętaj jednak, że jest to słynne miejsce, więc wieczorami ustawia się tam ogromna kolejka do wejścia. Spróbuj więc udać się tam nieco wcześniej. 

Alibi

Alibi to jeden z bardziej egzotycznych klubów w Belfaście, w którym możesz bawić się głównie do dźwięków latynoskiej muzyki. Serwowane są tam znakomite drinki, a także przekąski rodem z Karaibów. Bez wątpienia jest to jeden z najciekawszych klubów nocnych w Belfaście, który znajduje się przy Bradbury Place.

Voodoo

Ten klub nocny znajdziesz przy Fountain Street. Jest to jedno z tych miejsc, które uwielbiane jest przez ludzi młodych, którzy kochają skoczną i dynamiczną muzykę. Klub ten jest otwarty do samego rana, a najlepsi barani, którzy w nim pracują, uraczą Cię smakowitymi, kolorowymi drinkami.

Jak więc widzisz, w Belfaście nie zabraknie Ci miejsc, w których możesz się świetnie bawić przez całą noc.

Życie nocne w BelfaścieNajlepsze puby w Belfaście

Jeśli nie masz ochoty na zabawę przez całą noc, w rytm wyjątkowo skocznej i dynamicznej muzyki, możesz zdecydować na wizytę w jednym z lokalnych pubów. W mieście znajdziesz ich niezwykle dużo, a do najlepszych z nich można zaliczyć:

  • Madden’s Bar – jest to lokalny pub, który pozwoli Ci się dobrze bawić przy kuflu Guinessa oraz w towarzystwie ewentualnych meczów piłkarskich. Wybiera się tam dużo mieszkańców, którzy najczęściej spędzają tam piątkowe popołudnia.
  • Fibber Mage – ten pub znajduje się przy Great Victoria Street. Jest to klasyczny pub irlandzki, który oferuje Ci różnorodne przekąski, a także lokalne piwo. Pub ten otwarty jest już od godziny 11:30, więc teoretycznie możesz udać się tam o dowolnej porze.
  • Kelly’s Cellars – to kolejny pub irlandzki, do którego możesz się udać. Znajduje się on przy Bank St i również otwierany jest on już od godziny 11:30. Możesz tam świetnie się bawić także w rytm spokojnej, bluesowej muzyki.
  • Whites Tavern – to winiarnia irlandzka, która połączona jest z lokalnym pubem. Możesz tam świetnie się bawić, a także spróbować lokalnego piwa i wina. Pub ten jest otwarty do późnych godzin wieczornych. Pamiętaj, że w sezonie letnim może być konieczna rezerwacja miejsca.

W Belfaście więc możesz udać się do różnorodnych pubów, jeśli nie masz ochoty na całonocną, skoczną imprezę. Takich miejsc w mieście również Ci nie zabraknie, więc nie musisz się o to martwić!

Autor: Daria Gajewska

Poprzedni

Wiosna w Belfaście, jaka pogoda w marcu, kwiecieniu i maju

Wiosna w Cork – czy warto się wybrać?

Następny

Dodaj komentarz