Jesień w Szkocji, pogoda we wrześniu, październiku i listopadzie

Jesień w Szkocji, Wielka Brytania, fot. shutterstock.com

Jesień to doskonały czas na odkrywanie miast i zwiedzanie pięknych miejscowości w Szkocji. Jest to także idealny czas na spacery i odkrywanie szkockiej przyrody. Jaka jest pogoda w Szkocji jesienią? Jaki jesienny miesiąc będzie najlepszy na zwiedzanie Szkocji? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące pogody w Szkocji jesienią.  Temperatury … Zobacz więcej »

Czy Szkocja jest droga?

Widok na ulicę Royal Mile, Edynburg, Szkocja

Szkocja to zyskujący na popularności kierunek turystyczny, który poza Glasgow i Edynburgiem ma do zaoferowania ponad dziewięć kilometrów linii brzegowej, setki wysepek, majestatyczne góry, krystalicznie czyste jeziora, przepiękne, puste plaże i skrywające wiele tajemnic zamki. Pomimo tego, iż wchodzący w skład Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii … Zobacz więcej »

Komunikacja miejska w Szkocji

Komunikacja miejska w Szkocji, Wielka Brytania, fot. shutterstock.com

Szkocja już od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Przyciąga ona rzesze osób, które na własne oczy chcą zobaczyć klimatyczne zamki, piękne jeziora i wspaniałe góry w tym kraju. Planujesz wczasy w Szkocji? Koniecznie sprawdź niezbędne informacje dotyczące komunikacji miejskiej w Szkocji. Dzięki … Zobacz więcej »