Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


WyspyBrytyjskie.pl > Ruszyły loty Wizz Air z Londynu na Mazury

2016-06-21 Ruszyły loty Wizz Air z Londynu na Mazury

Wizz Air rozpoczął loty z lotniska Olsztyn Mazury. Węgierski przewoźnik zapewnia połączenie Mazur ze stolicą Wielkiej Brytanii.


Inauguracja połączenia (grafika: Wizz Air)

Pierwszy lot Wizz Air z ósmego lotniska w Polsce odbył się 18 czerwca 2016 roku do Londynu Luton ze 158 pasażerami na pokładzie.

Loty na trasie Olsztyn Mazury (SZY) - Londynu Luton (LTN) odbywają się 3 razy w tygodniu. Bilety lotniczg dostępne są w sprzedaży od 79 zł w jedną stronę.

"Z wielką radością uruchamiamy loty z lotniska Olsztyn Mazury, które jest ósmym portem lotniczym w naszej stale rozwijającej się polskiej siatce połączeń. Dzięki nowej trasie do Londynu Luton, nasi polscy klienci mogą korzystać z kolejnego połączenia do stolicy Wielkiej Brytanii. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu zapewniając korzystne i wygodne podróże w celach biznesowych i turystycznych. [..] Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!" - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego WyspyBrytyjskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Wielkiej Brytanii i Irlandii za darmo.

WyspyBrytyjskie.pl na serwisach społecznościowych: