Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


WyspyBrytyjskie.pl > Forces TV - brytyjskie wojsko ma własny kanał telewizyjny

2014-07-06 Forces TV - brytyjskie wojsko ma własny kanał telewizyjny

Na antenie pojawił się nowy darmowy kanał telewizyjny Forces TV. Przez całą dobę informuje on o brytyjskich siłach zbrojnych.

Program dostarcza wiadomości, wydarzeń na żywo i treści na temat wszystkich aspektów działania brytyjskich sił zbrojnych - marynarki wojennej Navy, armii lądowej i sił powietrznych RAF.


Kanał telewizyjny ma także własną stronę Forces.TV

Kanał dostępny jest za darmo na platformach cyfrowych Sky (kanał 299), Virgin Media (kanał 244) i Freesat (652). Nadawany jest 24 godziny na dobę.

Kanał uruchomiony został 11 czerwca 2014 roku. Prowadzi go Services Sound and Vision Corporation (SSVC), niezależną organizacja charytatywna pracująca dla brytyjskich wojskowych i ich rodzin. Dodatkowo treści dostarcza Sky i BBC.

"Jestem pewien że Forces TV zapewnią żywą więź między społeczeństwem i naszymi żołnierzami i żołnierkami. Życzę jej wszystkiego najlepszego i sukcesu." - powiedział David Cameron, premier Zjednoczonego Królestwa.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego WyspyBrytyjskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Wielkiej Brytanii i Irlandii za darmo.

WyspyBrytyjskie.pl na serwisach społecznościowych: