Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


WyspyBrytyjskie.pl > British Airways zapowiada trasę Londyn Heathrow - Kraków

2014-11-14 British Airways zapowiada trasę Londyn Heathrow - Kraków

Brytyjskie linie lotnicze British Airways uruchomią loty na nowej trasie Kraków Balice (KRK) - Londyn Heathrow (LHR).

Pierwszy lot na trasie Kraków Balice (KRK) - Londyn Heathrow (LHR) planowany jest na 1 maja 2015 roku. Nowe, bezpośrednie połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek i niedziela).

"Cieszymy się mogąc zaoferować naszym klientom szerszą ofertę, która uwzględnia bardzo konkurencyjne taryfy oraz profesjonalny serwis pokładowy. Mając do dyzpozycji bogatą ofertę połączeń z lotniska Heathrow, podróżujący z Polski mogą korzystać z atrakcyjnych cenowo ofert wakacyjnych niezależnie, czy są to rodzinne wakacje, czy krótkie wyjazdy weekendowe." - powiedział Petr Duchek, Commercial Manager British Airways na Czechy, Słowację oraz Polskę.

Loty między stolicą Małopolski i Wielkiej Brytanii będą świadczone samolotami Airbus A320 i Airbus A319.

Linie British Airways oferują bezpłatną możliwość wyboru miejsc (24 godziny przed odlotem), a także pełną ofertę przekąsek.

Bilety lotnicze w klasie ekonomicznej Euro Traveller (w jedną stronę) z bagażem podręcznym kosztują od 165 zł, a z bagażem rejestrowanym od 250 zł. Bilet powrotny w Euro Traveller to łączny wydatek od 521 zł z bagażem podręcznym, a od 690 zł z bagażem rejestrowanym. Wymienione wyżej ceny zawierają wszystkie opłaty lotniskowe.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego WyspyBrytyjskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Wielkiej Brytanii i Irlandii za darmo.

WyspyBrytyjskie.pl na serwisach społecznościowych: