Library of Birmingham – historia, atrakcje, dojazd

Widok z lotu ptaka na Birmingham, duże miasto w regionie West Midlands w Anglii, z wieloma zabytkami z czasów rewolucji przemysłowej, Wielka Brytania

Efektowny, futurystyczny budynek Library of Birmingham jest obecnie największą biblioteką publiczną w Wielkiej Brytanii, a przy okazji ozdobą miasta i jednocześnie ciekawą atrakcją dla odwiedzających. Jaka jest jej historia, i co kryje się wewnątrz? Gdzie znajduje się Library of Birmingham? Budynek biblioteki to aktualnie najbardziej charakterystyczna budowla … Zobacz więcej »

Najbardziej instagramowe miejsca w Birmingham – sprawdź i zrób niezapomniane zdjęcia!

Poza niesamowitymi możliwościami zwiedzania oferowanymi przez wodne taksówki podróżujące po kanałach Birmingham, można również zobaczyć wyjątkową architekturę zmaterializowaną w domach na brzegu i zadziwiających budynkach

Prawdopodobnie każdy z nas nie lubi dzielić się wrażeniami z podróży, a najlepszym sposobem na relacjonowanie jej są zdjęcia. Piękne fotografie podbijają media społecznościowe, szczególnie gdy są wykonane w fotogenicznych zdjęciach. Gdzie znajdziemy najbardziej instagramowe miejsca w Birmingham? W Birmingham, które jest drugim pod względem wielkości miastem w Anglii, … Zobacz więcej »

Co warto zjeść w Birmingham?

tradycyjna angielska przekąska z solonych skórek wieprzowych z kuflem piwa

W Birmingham znajdziemy wiele lokali, które będą w stanie zadowolić nasze kubki smakowe. Które jednak restauracje szczególnie warto odwiedzić podczas pobytu w tym mieście? Zanurzmy się w zróżnicowanym gastronomicznie miasta i sprawdźmy co warto zjeść w Birmingham? Jakie oryginalne dania warto zjeść w Birmingham? Pikelets Pikelets to naleśniki często serwowane … Zobacz więcej »