Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


WyspyBrytyjskie.pl > Aplikacja do wiadomości video od O2

2013-12-21 Aplikacja do wiadomości video od O2

Brytyjski operator komórkowy O2 udostępnił bezpłatną aplikację O2 Clip It do wysłania wiadomości video.

Mobilna aplikacja O2 Clip It pozwala użytkownikom na tworzenie krótkich wiadomości wideo o długości 63 sekund a potem do dzielenia się nimi z przyjaciółmi i znajomymi za pomocą ich numerów telefonów, adresów e-mail lub skrzynek Facebook.

Po otrzymaniu wiadomości video jej odbiorcy mogą wybrać, czy obejrzeć wideo przy użyciu aplikacji lub za pośrednictwem specjalnej zoptymalizowanej mobilnej strony internetowej. Odbiorcy nie muszą mieć zainstalowanej aplikacji.

Aplikacja jest na razie w otwartej fazie testów beta. Aplikacja O2 Clip It jest dostępna do ściągnięcia za darmo na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne z systemem iOS i Android:

Według danych comScore w październiku 2013 roku O2 miał 23,5% udział w rynku w Wielkiej Brytanii, co daje mu miejsce przed Vodafone (19,7%) i Orange (12,7%).

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego WyspyBrytyjskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Wielkiej Brytanii i Irlandii za darmo.

WyspyBrytyjskie.pl na serwisach społecznościowych: