Nowości  Wyspy Brytyjskie  Atrakcje  Noclegi    
 


WyspyBrytyjskie.pl > Ponad 500 paczkomatów przy brytyjskich sklepach Tesco

2021-10-04 Ponad 500 paczkomatów przy brytyjskich sklepach Tesco

Polski InPost poszerza swoją ekspansję na Wyspach Brytyjskich.

Obecnie w Zjednoczonym Królestwie przy sklepach Tesco działa 200 paczkomatów firmy InPost. Dodatkowe ponad 500 paczkomatów trafić do UK jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, co ma umożliwić kupującym odbieranie i wysyłanie paczek w trakcie zakupów w supermarketach.

Paczkomat przy brytyjskim markecie Tesco
Paczkomat przy brytyjskim markecie Tesco (grafika: InPost)

"To kolejny krok w dynamicznym rozwoju naszej sieci paczkomatów w Wielkiej Brytanii. Dzięki współpracy z Tesco przekroczymy liczbę 2 500 paczkomatów w UK. Na rynku brytyjskim chcemy być liderem w zakresie dostaw paczkomatowych. Dlatego do końca 2021 roku planujemy mieć 3 000 paczkomatów w UK, a na koniec 2024 ponad 10 000. Rozwój międzynarodowej sieci paczkomatów InPost jest naszym priorytetem - już teraz jesteśmy liderem w Europie i chcemy szybko umacniać swoja pozycję na wielu rynkach równolegle." - powiedział Michael Rouse, prezes InPost International.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego WyspyBrytyjskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Wielkiej Brytanii i Irlandii za darmo.

WyspyBrytyjskie.pl na serwisach społecznościowych: