Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


WyspyBrytyjskie.pl > easyJet uruchamia loty z Londynu Southend do Krakowa i Berlina

2013-06-17 easyJet uruchamia loty z Londynu Southend do Krakowa i Berlina

Dobra wiadomość dla wszystkich latających do południowej lub zachodniej Polski.

Zgodnie z zapowiedziami brytyjskie linie lotnicze easyJet uruchamiają 17 czerwca 2013 roku loty na nowych połączeniach:

  • Londyn Southend (SAN) - Berlin Schönefeld (SXF),
  • Londyn Southend (SAN) - Kraków Balice (KRK).

Loty na trasie Londyn Southend (SAN) - Kraków Balice (KRK) odbywać się będą 4 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Loty na trasie Londyn Southend (SAN) - Berlin Schönefeld (SXF) wykonywane będą codziennie z wyłączeniem sobót. Ze względu na położenie Berlina niedaleko granicy z Polską można się z niego łatwo dostać do zachodniej Polski.


Airbus A319 w barwach easyJet (grafika: easyJet)

Utworzenie nowych połączeń możliwe dzięki dodatkowemu samolotowi Airbus A319 przewoźnika, który został zbazowany na nowym londyńskim lotnisku Southend.

Na trasie z Londynu do Krakowa linie easyJet konkurować będą z Ryanair oferującym loty Londyn Standsted (STN) - Kraków Balice (KRK).

Na trasie z Londynu do Berlina easyJet konkurować będzie z liniami Lufthansa i British Airways. Obaj przewoźnicy latają na trasie Londyn Heathrow (LHR) - Berlin Tegel (TXL). Dodatkową konkurencję stanową irlandzkie linie Ryanair, które operują na trasie Londyn Standsted (STN) - Berlin Schönefeld (SXF).

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego WyspyBrytyjskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Wielkiej Brytanii i Irlandii za darmo.

WyspyBrytyjskie.pl na serwisach społecznościowych: